X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدمرکز مشاوره تحصیلی صدای سنجش - روش پاسخ به تست در کنکور

مرکز مشاوره تحصیلی صدای سنجش - روش پاسخ به تست در کنکور

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 51
» بازديد سال : 78
» بازديد کل : 78
» اعضا : 0
» مطالب : 2

روش پاسخ به تست در کنکور


تاریخ انتشار پست : 1397/3/21 بازدید : 16

روش  پاسخ به  تست در کنکور

روش صحیح تست زدن در کنکور یکی از گام های اولیه در رسیدن به موفقیت می باشد .

گاهی  شما داوطلبان یک تست را برای بار اول حل می کنید ولی بعد از یک هفته همان تست را نمی توانید پاسخ دهید. وقتی مدت زمانی بگذرد کار سخت تر می شود .  بسیاری از سوالاتی که  در کنکور یا آزمون های آزمایشی مشکل به نظر می ایند  قبلا حداقل یک بار  سوال مشابه با آن را حل کرده ایم.علت چیست ؟ چرا  آمادگی لازم برای تست زنی را نداریم .   حفظ آمادگی در پاسخ به تست  بسیار اهمیت دارد و مهم ترین کاری که باید برای حفظ آمادگی در تست زنی  انجام دهید  این است که روش  پاسخ   به تست داشته باشید. یعنی اگر پاسخ  به تست بیشتر طول بکشد به این معنی است که روش پاسخ به تست شما روش مطلوبی  را نبوده است . برای این کار زمان  زیادی را  صرف کرده اید اما به نتیجه مطلوبی نرسیده اید .  روش صحیح تست زدن و پاسخ به تست  ارزشمند است زیرا از دانش شما برگرفته  شده است  حتما روش درست را مکتوب کنید و  بگذارید دفعه بعد که خواستید به سراغ آن تست و تست های مشابه بروید روش ابداعی خود را بخوانید و به کار گیرید . این باعث می شود که در هر بار تست زدن در مدت زمان کمتری  منجر به پاسخ دهی به تست شود.

  مرکز مشاوره صدای سنجش  روش صحیح تست زدن در کنکور را برای شما داوطلبان  آموزش می دهد  تا مشکلات این دانش آموزان و دانشجویان به راحتی برطرف گردد .

جهت  مشاوره روش صحیح تست زدن در کنکور

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور(شهرستان) با شماره ۷۰۷۰۵۰۹۶-۰۲۱ و از شهر تهران با شماره ۷۰۷۰۵۰۹۶ یا ۹۰۹۲۳۰۵۷۵۰ تماس بگیرید

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب

         

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد